Výrobky firmy Framesi

Společnost Framesi byla založena v roce 1945 v Miláně, svoji činnost již od počátku zaměřila na kvalitu. Výzkumné laboratoře Framesi uplatňují nejnovější technologie a kontrola kvality je jednou z priorit značky. Pro optimalizaci výroby se navazují konzultační vztahy a spolupráce s mezinárodními vědeckými ústavy a s italskými univerzitami.

Framesi ve světě

V současnosti Framesi distribuuje do více než  80 zemí světa přes 200 druhů  výrobků. K mezinárodní distribuční síti se přidružují výrobní jednotky nejvyšší kvality ve Spojených státech amerických, v Argentíně, Portugalsku, Jordánsku, Turecku, Tunisku, Jižní Africe, Izraeli, Sýrii a Tchaj-vanu.

Profesionální servis

Framesi neposkytuje kadeřníkům jen široký výběr trichologických výrobků vysoké kvality, ale v současnosti je jednou z nejaktivnějších společností v oblasti profesionálního školení a ve všech zemích, ve kterých operuje, každodenně organizuje vysoce kvalifikované kurzy. Témata seminářů - barvy, střihy, total look, řízení a komunikace - uspokojují veškeré nároky v prostředí aktivit kadeřnických salónů.

Italian Style

Skupina složená z vlasových stylistů, módních návrhářů, chemiků, sociologů, psychologů, lékařů, maskérů, marketingových a komerčních expertů, kteří se zaobírají realizací u kolekcí módy vlasů pret-a`-porter v jedné linii s oblečením a líčením. Italian Style Framesi za rok uvede 4 vlasové kolekce: na jaro/léto 2 kolekce – Italian Style Framesi a Italian Style Energy. Na podzim/zimu 2 kolekce – Italian Style Framesi a Italian Style Energy. Kolekce s názvem Italian Style Framesi přináší módu spíše elegantní, kolekce Italian Style Energy módu více energickou, odvážnou.

Aktuality

13.07.2020 17:07
Změna adresy Kadeřnictví Rosella Wattova 1047/21 Ostrava Přívoz,(v administrativní budově vedle Hlavního vlakového nádraží vchod vedle pošty.)
13.07.2020 17:06
ZAHÁJENÍ REKVALIFIKAČNÍHO KURZU 21.9.2020.

Najdete Nás na Facebooku

Sdílet