Prodlužování vlasů BOND PLUS

Prodlužování vlasů je spojování pravých nebo umělých vlasů s vlastními vlasy tak, aby došlo k přirozenému a nenápadnému splynutí a vznikl dojem, že se jedná o vlasy vlastní. Ideální způsob uchycení je takový, kdy se přidané vlasy nechají opakovaně použít a nedochází vlivem spojení k poškození vlasů vlastních.

Metoda BOND PLUS patří mezi nejdokonalejší současné technologie prodlužování a zahušťování vlasů…

Postup prodlužování

Plastové pojítko se pomocí speciálního háčku navlékne na pramínek vlasů zákaznice a po přiložení pramínku přidaných vlasů se pojítko v místě spoje zahřeje speciálním přístrojem na teplotu 100 až 120 °C. Tím dojde k jeho smrštění a vzájemnému spojení vlasů. Pojítka jsou k dispozici ve 30 barevných odstínech, což umožňuje vytvoření nenápadného a úhledného spojení. Při opětovném zahřátí spoje postačí pramínek přidaných vlasů mírným tahem uvolnit a proto nedochází k poškození vlastních vlasů ani pramínku.
Samotná aplikace trvá asi 2 hodiny.

Metoda BOND PLUS

je vhodná i pro vlasy odbarvené a jinak chemicky upravené. Přidané vlasy lze natáčet, trvalit, barvit, ale uděláte lépe, pokud svěříte tuto práci do rukou našich odborníků. Pouze tak je možné zaručit odpovídající kvalitu prodloužených vlasů. Pro dosažení požadovaného efektu je nutné, aby vaše vlasy měly délku minimálně 15 cm. Přidané pramínky se spojují s vlastními vlasy zhruba ve vzdálenosti 1 cm od pokožky. V závislosti na růstu vašich vlasů je zapotřebí po 2 až 4 měsících pramínky uvolnit a posunout zpět do původního místa.

Výhody

  • 30 barevých odstínů
  • bez poškození vlasů
  • potřeba poze 15cm dlouhé vlasy

Aktuality

13.07.2020 17:07
Změna adresy Kadeřnictví Rosella Wattova 1047/21 Ostrava Přívoz,(v administrativní budově vedle Hlavního vlakového nádraží vchod vedle pošty.)
13.07.2020 17:06
ZAHÁJENÍ REKVALIFIKAČNÍHO KURZU 21.9.2020.

Najdete Nás na Facebooku

Sdílet